صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
 
 

   مشاوره ایران کد

لطفا زمانیکه با شما تماس گرفته می شود، شماره پیگری خود را اعلام فرمایید. درصورتیکه پس از گذشت 12 ساعت با شما تماس گرفته نشد، می توانید از طریق فرم ارتباط با نمایندگی ایران کد اطلاع رسانی نمایید.

دریافت مشاوره رایگان
نام و نام خانوادگی:
شماره همراه:
ایمیل:
شماره ثابت:
پاسخگو:
خانم حصاری کارشناس اداری/ایران کد 
لطفاً تیک تشخیص ربات را بزنید:
 

   مدارک لازم جهت ثبت نام ایران کد

« مدارك لازم جهت ثبت‌نام در سيستم ايران‌كد »

اشخاص حقوقي
1- آگهي تأسيس
 

2- روزنامه رسمي و آخرين تغييرات (داراي اعتبار)

 

3- پروانه بهره‌برداري (براي شركتهاي توليدي) / در صورتیکه درحال طی مراحل اداری هستید ارائه جواز تأسیس کافی است. در غیر اینصورت باید فرم تعهدنامه را مبنی بر تحویل جواز تأسیس یا پروانه بهره برداری در کوتاهترین زمان ممکن را امضاء و ایمیل کنید.

 

4- پروانه ساخت (شركتهاي توليد مواد غذايي، دارويي و بهداشتي آرايشي)

 

تذكر : شركتهاي توزيع‌كننده اقلام فوق (داراي برند) ملزم به ارايه پروانه ساخت توليدكننده كالا به همراه موافقت ايشان مبني بر درج شماره پروانه ساخت بر روي بسته‌بندي محصولات مذكور مي‌باشند.

 

5- كارت بازرگاني (براي واردكنندگان و صادركنندگان)

 

تذكر : واردكنندگان به دو دسته تقسيم مي‌شوند يك دسته كالاي وارده را با برند مشخص به بازار عرضه مي‌نمايند و ضرورت دارد كالاي وارداتي اين دسته از طريق پرتال مركز اطلاع‌رساني شود، در اين ارتباط لازم است مجوز اتحاديه‌هاي توزيعي مرتبط (جواز كسب توزيعي) از ايشان اخذ گردد. دسته دوم واردكنندگاني هستند كه توزيع‌كننده كالاي وارداتي نبوده و صرفاً بعنوان واسطه اين كالاها را در اختيار توزيع‌كنندگان قرار مي‌دهند، براي اين دسته از واردكنندگان نبايد اطلاع‌رساني روي پرتال مركز صورت گيرد.

 
6- كارت ملي مدير عامل
 

7- فيش واريزي هزينه‌هاي ثبت نام به حساب مركزملی شماره گذاری کالاوخدمات ایران (با توجه به صدور پیش فاکتور الکترونیکی، باید پس از تکمیل اطلاعات و اتمام ثبت نام بصورت فکس و یا ایمیل برای متقاضی ارسال گردد.)

 

8- آگهي ثبت علامت تجاري (برند) براي توزيع‌كنندگان كالا، در صورتیکه از برند یا همان علامت تجاری استفاده می کنید که ثبت نشده است می توانید از طریق سامانه راهبری علائم تجاری (سرعت) نسبت به ثبت برند نیز اقدام نمایید. البته در صورتیکه نمی خواهید نام تجاری یا برند شما در کد کالاهای شما ثبت شود، این گزینه نیز الزامی نیست، در اینصورت در نام کالایی که به ایران کد متصل است نام تجاری یا برند شما ذکر نخواهد شد.

 
اشخاص حقيقي
 
1- جواز كسب (براي اعضاي صنوف)
 

2- پروانه بهره‌برداري (براي توليدكنندگان عضو وزارت صنايع) / در صورتیکه درحال طی مراحل اداری هستید ارائه جواز تأسیس کافی است. در غیر اینصورت باید فرم تعهدنامه مبنی بر تحویل جواز تأسیس یا پروانه بهره برداری در کوتاهترین زمان ممکن را امضاء و ایمیل کنید.

 

3- كارت ملي صاحب جواز كسب يا پروانه بهره‌برداري

 

4- آگهي ثبت علامت تجاري (برند) براي توزيع‌كنندگان كالا، در صورتیکه از برند یا همان علامت تجاری استفاده می کنید که ثبت نشده است می توانید از طریق سامانه راهبری علائم تجاری (سرعت) نسبت به ثبت برند نیز اقدام نمایید. البته در صورتیکه نمی خواهید نام تجاری یا برند شما در کد کالاهای شما ثبت شود، این گزینه نیز الزامی نیست، در اینصورت در نام کالایی که به ایران کد متصل است نام تجاری یا برند شما ذکر نخواهد شد.

 

5- پروانه ساخت (توليدكنندگان مواد غذايي، دارويي و بهداشتي آرايشي)

 

تذكر : توزيع‌كنندگان اقلام فوق (داراي برند) ملزم به ارايه پروانه ساخت توليدكننده كالا به همراه موافقت ايشان مبني بر درج شماره پروانه ساخت بر روي بسته‌بندي محصولات مذكور مي‌باشند.

 

6- فيش واريزي هزينه‌هاي ثبت نام به حساب مركز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران (با توجه به صدور پیش فاکتور الکترونیکی، باید پس از تکمیل اطلاعات و اتمام ثبت نام بصورت فکس و یا ایمیل برای متقاضی ارسال گردد.)

 

7- كارت بازرگاني (براي واردكنندگان و صادركنندگان)

 

تذكر : واردكنندگان به دو دسته تقسيم مي‌شوند يك دسته كالاي وارده را با برند مشخص به بازار عرضه مي‌نمايند و ضرورت دارد كالاي وارداتي اين دسته از طريق پرتال مركز اطلاع‌رساني شود، در اين ارتباط لازم است مجوز اتحاديه‌هاي توزيعي مرتبط (جواز كسب توزيعي) از ايشان اخذ گردد. دسته دوم واردكنندگاني هستند كه توزيع‌كننده كالاي وارداتي نبوده و صرفاً بعنوان واسطه اين كالاها را در اختيار توزيع‌كنندگان قرار مي‌دهند، براي اين دسته از واردكنندگان نبايد اطلاع‌رساني روي پرتال مركز صورت گيرد.

تبصره : بديهي است در صورت عدم ارايه مدارك لازم توسط شما متقاضي محترم، مجاز به ثبت نام از شما نخواهیم بود.

 

   اخبار ایران کد    RSS2.0

 • راه اندازی سامانه ارتباط تأمین کنندگان کالا

  يكي از ماموريت هاي مركز ملي شماره گذاري كالا و خدمات ايران ، اقدام به ايجاد زيرساخت هاي اطلاعاتي و اطلاع رساني كالاها و خدمات جهت توسعه تجارت الكترونيكي در كشور مي باشد كه در اين راستا ، اقدام به راه اندازي سامانه ارتباط تامين كنندگان كالا ) iransatak.ir ( نموده است. با استفاده از اين سامانه، تامين كنندگان مي توانند بدون واسطه و بصورت مستقيم، توانايي ها و پتانسيل هاي خود را به مصرف كنندگان داخلي و خارجي معرفي نموده و خريداران نيز قادر خواهند اقلام مورد نياز خود را از توليدكننده يا تامين كننده آن بصورت مستقي

 • استفاده از ایران كد به جای HS

  به نقل از روابط عمومی مرکز پژوهش‌های مجلس، دفتر مطالعات اقتصادی این مرکز ابعاد ثبت سفارش شامل مفاهیم، کاربردها و چالش‌ها را بررسی کرد.

 • ایران‌کد جعل شدنی نیست

  مدیرعامل مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران از راه اندازی سایت جدید ایران کد، جست‌وجوی کالا به روش ساده تر و ایجاد یک روش سیستماتیک برای حمایت از تولید داخل در سال جاری خبر داد.

 • دکتر رضوی : تشویق هلدینگ ها برای سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن

  رییس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی بر تشویق و هدایت هلدینگ‌ها برای سرمایه‌‌گذاری در بخش‌های اولویت‌دار صنعت و معدن تاکید کرد و گفت: سرمایه‌گذاری هلدینگ‌های توانمند در این بخش، می‌تواند راهگشای تامین مالی بخش‌های اولویت‌دار صنعت و معدن باشد.

   RSS2.0
مدارک لازم ایران کد

ایران کد

بارکد بین المللی

بارکد ایران

دریافت بارکد ایران

دریافت بارکد بین المللی

دریافت کد ملی کالا

درخواست بارکد ایران

درخواست کد ملی کالا و خدمات

ایران کد کالا و خدمات

EAN GS1بارکد بین المللی